O nas

O nas

Doradztwo ADR i BHP rozpoczęło działalność pod koniec 2014 roku, natomiast z tematyką doradztwa i szkoleniami ADR, napełnianiem opróżnianiem cystern, przewozem (ADR), egzaminowaniem nasi specjaliści związani są od ponad 15 lat. 

Doradzaliśmy i doradzamy firmom transportującym i produkującym materiały niebezpieczne prawie wszystkich trzynastu klas ADR. Wspieramy firmy branży lotniczej i stoczniowej użytkujące materiały promieniotwórcze. 

Pomagaliśmy w spełnieniu wymogów ADR dla nowo-wprowadzanych produktów na rynki europejskie.

Przygotowujemy plany ochrony, a także sprawozdania roczne. 

Zależy nam aby nasi kontrahenci byli przygotowani w sposób pozwalający wyeliminować problemy mogące wystąpić od momentu pobrania, do chwili dostarczenia towaru niebezpiecznego.

 

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych doradców ds. bezpieczeństwa od 2016 roku rozpoczęliśmy prowadzenie szkoleń z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych i załadunku - rozładunku zbiorników transportowych wg ADR. 

Oferujemy szkolenia stanowiskowe na podstawie działu 1.3 i 8.2.3 Umowy ADR w zakresie zagadnień transportu materiałów niebezpiecznych dopasowanych do potrzeb działalności Państwa firmy. 

Do naszego programu szkoleń wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają uczestnikom lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia i przypomnieć te przedstawiane na innych kursach, a wykorzystywane w przewozie towarów niebezpiecznych.

Oprócz własnych pomysłów i metod do programu nauczania wprowadzamy wyselekcjonowane rozwiązania od naszych zagranicznych odpowiedników.

 

W trakcie szkoleń umożliwiamy kursantom zaznajomić się z armaturą obsługową zbiornika - zaworami, systemami bezpieczeństwa, oznakowaniem, konstrukcją, postępowaniem w trakcie pożaru i wieloma innymi zagadnieniami.

 

W ofercie posiadamy korepetycje dla kandydatów na DORADCÓW.

 

Na życzenie klienta, przygotowujemy szkolenia z napełniania - opróżniania zbiorników transportowych materiałami niebezpiecznymi różnych klas. 

Naszymi klientami byli pracownicy największych koncernów energetycznych na Pomorzu. 

 

Jesteśmy jedynym na Pomorzu certyfikowanym ośrodkiem posiadającym zatwierdzony program nauczania i akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty i TDT z zakresu prowadzonych szkoleń.

 

Naszym priorytetem jest przekazywanie wiedzy w sposób łatwy, przyswajalny i możliwej do wykorzystania w praktyce.

Nasza kadra dydaktyczna posiada praktyczne doświadczenie zawodowe, którym chętnie dzieli się na zajęciach z kursantami.

 

Nie oferujemy wielu szkoleń jak inne ośrodki. Jesteśmy ściśle ukierunkowani na te związane z materiałami niebezpiecznymi oraz bhp i w tej tematyce dążymy do perfekcji.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

Fundusz Społeczny

Bierzemy udział w projekcie Unii Europejskiej - Europejski Fundusz Społeczny.